Якщо бажаєте отримати святковий настрій і поринути в новорічну атмосферу, то тоді ласкаво просимо на ФПФМО. Тут працюють і вчаться розумні, щирі, веселі, талановиті викладачі та студенти. От і сьогодні, в День Святого Миколая, наш студактив привітав з наступаючими новорічними святами. Коротенький, але влучний сценарій вітальної програми звеселив кожного присутнього - лунали побажання, добрі слова. Не обійшлося й без вікторини, у ході якої кожен викладач повідав студентам свої думки. Дід Мороз подарував викладачам символ Нового року - свинку, котра повинна залучити багатство, добро, щастя у Новому році. Родзинкою вітальної програми стали бенгальські вогники та хлопушки, котрі ще раз повернули в далеке і бажане дитинство. Хай все, що побажали збудеться, неодмінно станеться, хай прийде до нас мир, а здоров'я буде міцним як граніт!
З наступаючим Новим 2019 роком! Подяка всім викладачам, співробітникам і студентам, що долучилися до вітальної програми.