Чи розумні студенти нашого факультету? Чи активні студенти ФПФМО? Чи вміють жити драйвово? Без вагань відповідаємо - ТАК! І є нагода це перевірити, бо вже не за горами День Студента! Тож 14-15 листопада на ФПФМО відбувається "движ". Що саме чекає? Привітання від в.о.декана студентів факультету, символічні фото у фан-зоні, відчуття свята в коридорі, виставка наукових робіт студентів. Долучайтеся всі студенти нашого факультету! Не сидіть в аудиторіях, не мерзніть, а рухайтеся!!! Зробіть собі свято, принаймні на перерві. Запрошуйте студентів інших факультетів, друзів. Студентство - це чудова пора, що швидко проходить!
P.S. І не забувайте вітати викладачів та співробітників, бо всі вони були жителями країни "Студентство"