Ось уже другий тиждень поспіль, наші працьовиті магістри «практикуються» на робочому місці викладача. Практика магістрів є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня магістра та має на меті набуття студентом професійних навичок і вмінь здійснення самостійної професійної діяльності. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, одержаних студентами під час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь у процесі професійної діяльності, розвиток у студентів здатності компетентного прийняття рішень у різних ситуаціях, оволодіння сучасними методами та формами науково-дослідної діяльності тощо.
Можна стверджувати, що майбутні випускники зустріли чимало «цікавинок» на своєму шляху практиканта – новий колектив студентів, котрий сприймається інакше, через призму викладача; змістовний, науковий матеріал, поради викладача, можливості наочності під час занять, творчі підходи до реалізації завдань практики та ін.
Із задоволенням магістранти діляться своїми враженнями:
- Ворон Неля: «Через те, що подобається ця професія, то можна коментувати багато яскравих моментів. Від кожного проведеного заняття з нашими студентами, я отримую гарні враження. Група з`являється в повному складі, підготовлені й уважні, не дивлячись навіть на те, що веде це заняття студент-практикант».
- Фесенко Катерина: «Подобається, коли студенти готові до заняття, позитивно налаштовані, сприймають навчальний матеріал, жваво працюють на практичному чи лабораторному занятті. Тоді легко й просто!».
Вважаємо, що наш факультет створює всі умови для реалізації студентства. Бажаємо успіху в подальшій практичній діяльності!
P.S. Це окремі світлини від студентів. Далі буде...