Якщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять…
Учити літати…Учити мріяти…Учити творити…Це призначення педагога.
Всім тим, кому горде ймення «Вчитель», «Педагог», «Наставник» – студенти ФПФМО подарували сьогодні свято.
Традиційно лунали слова привітання, пісні, мотиви танцю…Не обійшлося й без розваг – конкурси, вікторина, лотерея. Море посмішок, жартів, позитиву. Справжнє свято!
P.S. Щиро дякую всім студентам, хто долучився до проведення даного заходу - Мерзляк М., Чернобай А., Чавлешвілі Н., Горбачовій І., Єгорову О., Кандибі А., Філанович Д., Банчуковій Д., Маляренку А. Особлива подяка спонсору нашого концерту, Гончаровій Наталії - натхненному майстру чудових виробів ручної роботи. Дякуємо Бахмату Олександру за звукосупровід! Гапонову Сергію за чудові фото. Андрію Петруні за відеозйомку.