Колектив кафедри біології, здоров’я людини та методики навчання продовжує серію онлайн зустрічей з випускниками закладів освіти.
17 січня 2024 р. про Вступ 2024 говорили з учнями Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ. Варто відзначити, що наша молодь навіть в буремні часи зберігає оптимізм і цікавиться перспективними спеціальностями. Завдання мудрих дорослих – підтримати, направити, не заважати, але бути максимально корисними. З огляду на це, запропонували юнакам та дівчатам відвідати наші підготовчі курси, робота яких продовжується вже з цієї суботи – 20 січня 2024 р. Корисні вихідні, що наближають до омріяної професії.
Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка – це завжди про актуальне та корисне! Найкраща витрата часу – це інвестиція його в нашу творчу молодь.