Щорічно 17 листопада відзначається Міжнародний День студента!
Сучасні студенти є особливими, вони активно використовують сучасні гаджети, відмінно володіють комп'ютерами та користуються інтернетом для навчання і спілкування, долучаються до програм академічної мобільності і мають можливість спілкуватися з однолітками з усього світу.
Сьогодіні вітаємо зі святом студентів і всіх, хто були студентами в недалекому минулому!
Студентські роки – це час активного здобування знань, нових знайомств, цікавих зустрічей та самовдосконалення! Нехай ці роки принесуть вам не лише знання, але й дружбу, яка буде супутником у всіх життєвих випробуваннях.
Зичимо вам мудрості у виборі шляху, ентузіазму у подоланні труднощів і впевненості у власних силах. Нехай цей студентський період запам'ятається вам не лише як час навчання, але і як період важливих відкриттів та радісних моментів! Зі святом !!!