17 жовтня 2023 спільнота викладачів Глухівського НПУ імені Олександра Довженка зібралася на вебінарі, щоб розкрити секрети успішного користування Google Classroom!

Організатором зустрічі виступив факультет природничої і фізико-математичної освіти. Спікер заходу, відповідальна за впровадження дистанційної освіти факультету, Анастасия Полякова
?Спікер та учасники поділилися корисними порадами та стратегіями, які допоможуть покращити навчання в онлайн-середовищі.
?Основні теми, які розглядалися:
  1. Основи та переваги Google Classroom;
  2. Завантаження та організація контенту на платформі;
  3. Робота із завданнями;
  4. Комунікація та взаємодія викладачів та здобувачів освіти;
  5. Оцінювання і статистика;
  6. Фішки для просунутих користувачів.
Під час обговорення викладачі ділилися власним досвідом та порадами з використання додаткових ресурсів та інструментів для роботи у Google Classroom.
Віримо, що знання, отримані на цьому вебінарі, стануть вам у нагоді, покращуючи навчальний процес та роблячи його більш доступним для усіх.
?Ми хочемо подякувати всім учасникам за активну участь та цінні запитання. Ви - справжні професіонали у сфері освіти! Спільно ми рухаємось вперед і досягаємо нових вершин! ??