Ми як одна велика і дружня родина. Студентська родина факультету природничої і фізико-математичної освіти. Саме тут 30.04.2024 року на онлайн зустрічі ми познайомились із гарантом ОПП "Біологія та здоров'я людини та фізична реабілітація" к.б.н., доцентом, завідувачем кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Оленою Луценко та членами проєктної групи д.п.н., професором, деканом Інною Кореневою та к.п.н., ст.викладач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Валентиною Самілик. Зустрілись обговорити проєкт ОПП на 2024-2025 н.р., про набуття Soft Skills здобувачами освіти на програмі. Найголовнішою темою для жвавого та дружнього обговорення була - академічна доброчесність та її прояви. Це актуальне питання сьогодення. Гарантом програми були анонсовані наступні зустрічі, які будуть відбуватись кожних два тижні і будуть залучені найрізноманітніші спікери. До нових цікавих зустрічей!!!

Детально ознайомитися з ОПП можна за погукайкою: http:\\ ......................