21 листопада 2018 року відбулося традиційне засідання студентського наукового товариства факультету природничої і фізико-математичної освіти. На збори були запрошені студенти-першокурсники 11-Б, 12-Б (ск), 13-М, 14-М (ск), 15-Ф та 16-Ф (ск) груп, а також викладач, яка щойно закінчила навчання в аспірантурі ГНПУ ім. О. Довженка – Самілик Валентина Іванівна.

Метою цього щорічного заходу було ознайомлення першокурсників з видами науково-дослідної роботи, науковими гуртками та проблемними групами факультету. Студенти особисто познайомились з відповідальною за студентську наукову роботу на факультеті доцентом Хлонь Н.В. та головою студентського наукового товариства факультету Хаванських К..

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Хлонь Надія Василівна розповіла про структуру СНТ, види науково-дослідної роботи і презентувала нашим новобранцям наукові досягнення студентів факультету. Міськова Олена, студентка 62М-Б групи, розкрила значення та необхідність наукової роботи у студентському житті на конкретних прикладах, поділилась своїми враженнями від участі в олімпіадах та конференціях. Із закликом до співпраці виступила Хаванських Катерина, студентка 41-Б групи,  голова навчально-наукового відділу і голова СНТ факультету.

Сподіваємось, що під час заходу нам вдалося зацікавити та мотивувати  студентів до наукової та навчальної діяльності.

Студенти першого курсу, пам’ятайте, що ваше професійне становлення вже почалося та продовжується тут і зараз, на кожній парі, під час самопідготовки, не «з понеділка» чи «з наступного семестру»! Не оминайте наукову діяльність, якщо бажаєте чогось досягти! Для цього треба бути творчим, щоб бути творчим – треба любити те, що ти робиш, щоб любити – треба його розуміти.