На ФПФМО, як завжди, драйвово. Лунає музика, посміхається студентство, в самому розпалі благодійний ярмарок, де по-домашньому пахне кавою...Думаєте збіг обставин? А ось і ні. Сьогодні День студента - чудове свято оригінальних людей! А ще - Тетянин День. Тож завітайте до нас, скуштуйте "смаколиків", випийте чаю, ароматної кави, пориньте в атмосферу студентських років...І ще погляньте на фотозвіт наших активних студентів, у якому відображено життя ФПФМО. Ласкаво просимо! З Днем студента! З Тетяниним днем!

24 січня в аудиторії 313 зібралися студенти, небайдужі до інформатики. Їх згуртувала олімпіада з інформатики, яку провели к.п.н., доцент Бурчак С.О. та к.п.н., старший викладач Рябко А.В. Усього в олімпіаді взяло участь 10 студентів ФПФМО (6 студентів фізико-математичного напряму і 4 студенти – біологічного). Студенти отримали завдання олімпіади на спеціальних бланках, що включали 4 задачі на програмування, 1 – на роботу з таблицями Microsoft Exel, 1 – на роботу з програмою Microsoft Power Point. Виконання завдань олімпіади передбачало використання персональних комп’ютерів. Задля цього, кожен учасник створив на ПК відповідну папку, куди було занесено відповіді. Перевірку правильності виконання завдань за балами, буде проведено протягом найближчого часу комісією в складі: Качурика І.І. – голова комісії, Бурчака С.О., Кухарчука Р.П., Рябка А.В. – члени комісії. Сподіваємося, що результатами будуть задоволені як студенти, так і викладачі, а кращі відповіді буде відзначено грамотами. І місце виборов Костоглодов Станіслав (33М), ІІ - Романчук Олександр (62М), ІІІ - Балицька Марина (33М). Переможці матимуть змогу взяти участь у ІІ турі олімпіади з інформатики.

Як відомо, лідерство починається з особистих якостей лідера. Значними лідерськими здібностями володіє Курок О.І. – кандидат на посаду ректора ГНПУ ім. О.Довженка, з яким викладачі ФПФМО та ФПП зустрілися 16 січня 2017 року. Слід зазначити, що аудиторія 312 була переповнена, бо викладачі та співробітники вказаних факультетів, а також численна кількість студентів, виявили бажання послухати доповідь Олександра Івановича Курка, задати йому певні запитання, просто виступити, висловивши свої міркування щодо майбутніх виборів ректора тощо. Традиційно даний захід відкрила Токарик Л.Б. – начальник відділу кадрів. Вона звернулася до присутніх з вітальним словом і запросила Курка О.І. до виступу, зазначивши, що в.о. ректора має намір провести дружню бесіду з присутніми. Далі розпочався безпосередній виступ Курка Олександра Івановича – доктора історичних наук, професора, кандидата на посаду ректора ГНПУ ім. О. Довженка. Присутні почули цілу низку фактів, подій, нововведень, перемог, а також проблем, що мали місце за часів ректорства даного кандидата. Окреслено було також перспективні напрями розвитку університету та факультетів. Великі надії Олександр Іванович покладає на своїх підлеглих – численну когорту викладачів, співробітників, студентів, котрих люб’язно закликав виявити свою волю на виборах ректора, що відбудуться 18 лютого 2017 року. А далі розпочалася серія запитань до Курка О.І., всіх цікавило майбутнє нашого закладу, доля факультетів, викладачів, студентства. На всі питання було дано вичерпні відповіді. Також деякі викладачі виступили зі словами підтримки кандидата на посаду ректора, згадуючи цікаві факти, знакові події, певні ситуації з життя. Сподіваємося, що всі зроблять правильний вибір, з яким буде пов’язане подальше успішне життя університету, факультетів, діяльність викладачів, навчання студентів. Бажаємо успіхів!