Колектив факультету природничої і фізико-математичної освіти щиросердно вітає кандидата педагогічних наук, доцента, завідувачку кафедри біології та основ сільського господарства 
Хроленко Марину Володимирівну із справжнім доказом високої кваліфікації, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня ДОКТОРА педагогічних наук.
   Наш факультет пишається Мариною Володимирівною, її наполегливою працею, інтелектуальним і духовним потенціалом на благо Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та України.
   Тож бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі!
   Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег, мирне небо над головою!