Запрошуємо всіх бажаючих відвідати гостьову лекцію докторки педагогічних наук, професорки, декана природничого факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка Відкритого Руслани РОМАНЮК у межах роботи Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти».
Покликання на зустріч:
Passcode: 2024
На зображенні може бути: 1 особа та текст «100 100рако СПУ 19 20码 Ресурсний центр розвитку природничой осв.ти Сумдпу İMeHi A.C. Макаренка Видкритий мжунверситетський лекторйй у РИВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНТТАРНИЙ УНВЕРСИТЕТ ЗАПРОШуЕ здобувачив виЩо освити, вчител.в 33Со та ycix бажаючих на гостьову лекцию РОМАНЮК Руслани Костянтииивни докторки педагогичних наук, професорки, декана природничого факультету Житомирського державного ун.верситету İMeHi Евана Франка ТЕМА: "ТРЕНИНГ яК ЕФЕКТИВНА ТЕХНОЛОГИЯ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОΙ КОМПЕТЕНТНΟСТΙ ЗДОБУВАЧИВ ОСВитИ" 8 ТРАВНЯ 2024 РОКУ 13.40 дентификатор конференц: 570 442 2380 Код доступу: 2024 ПРАЦЮЕМО НА ОСВИТНЬОМУ ΦΡОΗΤΙ TA ВИРИМО y ПЕРЕМОГУ!»