Міністерство освіти і науки України Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка Факультет природничої і фізико-математичної освіти І Н Ф О Р М А Ц І Й НЕ П О В І Д О М Л Е Н Н Я На факультеті природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені О.Довженка планується у квітні 2018 року видання восьмого випуску Альманаху QN (Qvestiones Naturales) – Всеукраїнського збірника наукових праць студентів факультету за результатами щорічної звітної науково-практичної конференції студентів та аспірантів Глухівського НПУ ім. О.Довженка. Для публікації матеріалів наукових досліджень у збірнику запрошуються студенти освітніх ступенів: бакалавр, магістр, які займаються науковою роботою з природничо-математичного та педагогічного напрямів.
Планується структурування доповідей у збірці за такими напрямами: 1. Фізика і методика навчання фізики; 2. Математика і методика навчання математики; 3. Інформатика і методика навчання інформатики; 4. Біологія і методика навчання біології.
Робоча мова – українська.
· Для друку у збірнику потрібно до 1 квітня 2018 року на адресу оргкомітету надіслати статтю за тематикою планованого виступ обсягом не менше 3-х сторінок. Допускається друк статей у співавторстві з науковим керівником.
Поштова адреса для контактів: Хлонь Надія Василівна, кафедра теорії і методики викладання природничих дисциплін (корпус 7), Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, вул. Терещенків, 47, м. Глухів, Сумська обл., 41400 Контактний телефон оргкомітету: (050) 856-49-07. Е-mаіІ: 77kafedra@ukr.net Вимоги до оформлення статтей – нижче.
Стаття повинна мати наступні елементи: 1. Прізвище(а) та ініціали автора(ів) статті, розміщене(і) над заголовком статті праворуч. 2. Під заголовком - анотація українською мовою (2-3 речення перед текстом матеріалу для публікації). 3. Ключові слова (українською мовою) після анотації. 4. Текст статті, побудований за схемою: постановка проблеми в загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими або практичними задачами; аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких відображено вирішення даної проблеми і на що спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, якій присвячується зазначена стаття; формулювання мети статті (постановка задачі); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших досліджень у даному напрямку. 5. Список літератури – з дотриманням сучасних вимог бібліографії. 6. На окремій сторінці, яка не входить в обсяг статті, – відомості про авторів: прізвище, ім'я, по-батькові (шифр групи – для студента; вчене звання, науковий ступінь і посада – для наукового керівника) Стаття обсягом від 3 до 10 сторінок (текстовий редактор МS Word формат аркуша А-4, шрифт Тіmes New Roman, кегль 14, інтервал 1,5; поля 2 см ), подається в електронному варіанті електронною поштою на кафедру теорії і методики викладання природничих дисциплін.
ЗРАЗОК
|
|||
|
Прізвище та ініціали автора (курсив)
Науковий керівник – (науковий ступінь, вчене звання, П.І.П. наукового керівника),
НАЗВА (ПО ЦЕНТРУ ЖИРНИМИ, ПРОПИСНИМИ ЧЕРЕЗ ІНТЕРВАЛ ПІСЛЯ ДАНИХ ПРО АВТОРА)
Анотація: (текст українською мовою, курсив) Ключові слова: (до 10 слів, курсив)
Текст …(через інтервал після ключових слів з абзацу) Таблиця 1. Назва таблиці
Література (по центру жирними через інтервал після тексту) 1. 2. У разі невідповідності вимогам надісланих матеріалів оргкомітет залишає за собою право не включати їх до збірника праць без додаткового редагування авторами. За достовірність фактів, назв, дат, посилань на літературні джерела тощо відповідальність несуть автори. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти статті доповідей у разі не дотримання вказаних вимог. |
|
|
|
|
- Збірник наукових праць студентів видається за кошти авторів. Вартість однієї сторінки публікації – 25 гривень (оплата при поданні матеріалу).