11 лютого 2022 р. відбувся загальнофакультетський захід, присвячений Міжнародному дню водно-болотних угідь, який цього року відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя – на користь людям і природі!».

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з основними положеннями Рамсарської конвенції щодо захисту водно-болотних угідь міжнародного значення, до якої приєдналися вже 170 країн світу, серед яких і Україна. Було зазначено, що мережа водно-болотних угідь міжнародного значення у нашій країні вже нараховує 50 територій і найближчим часом передбачається збільшення кількості.

Цікавими також виявилися факти про історію дати (2 лютого-Міжнародний День водно-болотних угідь); різновиди водно-болотних угідь (природні комплекси боліт, заплавні луки і ліси, плавні та мілководні водойми); життєво-важливі функції водно-болотних угідь; основні напрямки використання водно-болотних угідь (рибальство, туризм,  аквакультура, водозабезпечення); причини нестачі води у світі.

Як підсумок,  було зазначено, що кожен з нас може зробити свій невеликий внесок в охорону водно-болотних угідь, зокрема не забруднювати водойму, біля якої живемо; не засмічувати берег, на якому відпочиваємо; дотримуватись правил полювання та рибної ловлі; вивчати водойми та ділитися своїми знаннями з дітьми; не бути байдужими до порушень!