Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. №1010-р «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» та листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.09.2021 р. студентами 41-Б групи (Куратор: канд. пед. наук, Самілик В. І.) було проведено загальнофакультетський захід «Трагедія Бабиного Яру», метою якого було вшанування Дня пам’яті  жертв у Бабиному Яру, яка є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами котрих стали мільйони людей.

Протягом заходу було представлено хронологію подій 1941-1943 років, зокрема за 29 та 30 вересня 1941 року, коли було розстріляно понад 33 000 мирного населення, в більшості київських євреїв; ставлення тодішньої влади до масових страт; подано інформацію про географічне розташування місцевості та сучасний її стан.

Інформаційна година сприяла підвищенню національної свідомості, національних почуттів, моральних якостей особистостей, почуття патріотизму, толерантності, поваги до здобутків, перемог та трагічних сторінок українського народу.