26 квітня о 15:00 на факультеті природничої і фізико-математичної освіти був проведений загальноуніверситетський захід «Чорнобиль – шляхи відродження: час вимагає змін».

Мета заходу: згадати хронологічні події, які сталися 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС поглядом істориків, будівельників, фізиків, філологів, біологів та вшанувати героїзм та відданість всіх ліквідаторів аварії.

Учасники заходу намагалися дати відповіді на запитання:

Як Чорнобильська катастрофа вплинула на колишній СРСР та країни Західної Європи?

Які наслідки трагедії на людину і довкілля?

Які особливості робочої конструкції 4-го енергоблоку?

Як Чорнобиль проявляється в культурі і впливає на нас кожного дня?

Що сьогодні відбувається з природою на території Чорнобильської зони?

У заході прийняли участь здобувачі освіти факультету технологічної і професійної освіти, навчально-наукового інституту філології та історії, факультету природничої і фізико-математичної освіти.

Наприкінці заходу провідний фахівець відділу виховної роботи та молодіжної політики ГНПУ імені Олександра Довженка Артеменко Оксана Миколаївна оголосила результати конкурсу відеопоезій про Чорнобильську трагедію, з якими можна ознайомитися за посиланням: http://new.gnpu.edu.ua/uk/podii/1437-pidsumky-konkursu-videopoezii-do-35-i-richnytsi-chornobylskoi-katastrofy.html