05.02.2021 року у 24-М(ск.) групі була проведена кураторська година «Екскурсія сайтом факультету природничої і фізико-математичної освіти».

Особливу увагу здобувачів освіти акцентовано на рубриці «Наука», де розміщена інформація: про особливості організації ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції, яка відбудеться 14 квітня 2021 року; план роботи студентського наукового товариства; положення про альманах «QN», вимоги до публікацій в збірнику QN та електронний варіант збірника наукових праць студентів. Роз’яснювальна робота в академічній групі була спрямована на інформованість здобувачів щодо студентської наукової роботи на факультеті та активізацію наукової роботи здобувачів у другому півріччі 2020-2021 н. р.