Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році

 

 

Вступна кампанія 2019

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує вступників 2019 року взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з предметів ЗНО: біологія, математика, фізика. Олімпіаду організовано для професійної орієнтації молоді.

До участі допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в цьому навчальному році.

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційно та очно.

Дистанційний тур триває з 5 березня по 5 квітня 2019 р. Ознайомитися із завданнями цього туру та формою анкети учасника можна на сайті факультету природничої і фізико-математичної освіти (розділ «Вступнику»). Виконані завдання та анкету учасника відсилати у встановлені терміни на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначенням «Олімпіада ЗНО».

Очний тур буде проведено 20 квітня 2019 року на базі факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка. До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі.

Учасникам другого туру олімпіади будуть нараховані додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного бала. Додаткові бали нараховуватимуться учасникам олімпіади, які набрали не менше 90 % балів на другому етапі.

З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся за тел.: (095) 126 69 70 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Будемо раді бачити Вас серед учасників олімпіади!

Оргкомітет

 

 

 

  

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році

Правила прийому до університету

Олімпіада з предметів ЗНО: анкета учасника, завдання з біології, математики, фізики