11 травня 2023 р. здобувачі освітньо-професійної програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини та психологія)» факультету природничої і фізико-математичної освіти мали можливість прослухати гостьову лекцію на тему: «Психологічні особливості маніпуляції в інформаційному полі».
Лекцію презентував Олександр Зінченко, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології і туризму Київського національного лінгвістичного університету. Заняття відбулося в дистанційному форматі, тож до віртуальної аудиторії змогли потрапити і студенти, які навчаються за іншими освітньо-професійними програмами.
У ході лекції здобувачі дізналися про принципи психологічного впливу на масову свідомість, ознаки інформаційно-психологічної агресії, розпізнавання інформаційних загроз та прийоми протидії інформаційним загрозам в умовах війни.
Після лекції розгорнулася жвава дискусія й рефлексія за участі викладачів і студентів. Це було цікаво, емоційно, пізнавально й корисно!
Викладачі, студенти висловили вдячність пану Олександру за актуальну й змістовну лекцію, яка мотивувала їх до подальшого саморозвитку та самовдосконалення.