Співпраця факультету природничої і фізико-математичної освіти з Конотопським фаховим медичним коледжем в освітній, науковій профорієнтаційній сферах триває вже багато років поспіль.

Ось і сьогодні, 13 жовтня 2020 року, цей заклад фахової передвищої освіти на чолі з директором Косаром Анатолієм Антоновичем гостинно відкрив свої двері для професійної орієнтації випускників Глухівському національному педагогічному університету імені Олександра Довженка. До коледжу завітали науково-педагогічні працівники факультету природничої і фізико-математичної освіти: Мегем Олеся Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана факультету, Хроленко Марина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, докторант Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Зустріч проходила в теплій, невимушеній атмосфері, бо студенти знають нашу Альма-матер. Кожного року саме з Конотопського фахового медичного коледжу найбільша кількість вступників поповнює лави студентів факультету природничої і фізико-математичної освіти. Тільки цьогоріч з коледжу до нас вступили: Горбачова А., Шкуропад А., Мішеніна О., Прокопенко А., Ніколаєнко Н., Терех С., Панюта Л., Внучков А., Назаренко І., Хорошко А., Ковалевська К., Черевична Л..

Здобувачі освіти отримали детальну інформацію про спеціальності та освітні програми університету, особливості вступної кампанії 2021 року. Особливу увагу зосереджено на спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), яка є спорідненою під час вступу для випускників медичних училищ і коледжів. Активно цікавились студенти назвою кваліфікації, сферою працевлаштування, терміном навчання, особливостями освітнього процесу, умовами проживання і харчування, соціальною підтримкою тощо. Агітаційні буклети отримали всі бажаючі.

Випускників Конотопського фахового медичного коледжу запрошено також на безкоштовні підготовчі курси з предметів ЗНО, які щорічно організовуються на факультеті природничої і фізико-математичної освіти. 39 студентів залишили свої контактні дані та виявили бажання бути слухачами підготовчих курсів.

Агітація випускників пройшла змістовно та результативно.

Дякуємо за сприяння директору коледжу Косару Анатолію Антоновичу, заступнику директора з навчальної роботи Шапарєвій Олені Степанівні.

Запрошуємо випускників на навчання до Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка!