Слухачі підготовчих курсів крок за кроком прямують до бажаної мети – успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання. Цієї суботи, 22.02.2020 р., юнаки та дівчата опановували закони фізики та математичні формули разом з кандидатом фізико-математичних наук, доцентом кафедри фізико-математичної освіти та інформатики Вадимом Івановичем Шелудько.

Майстер-клас із підготовки до ЗНО з біології (розділ Екологія) провів кандидат біологічних наук, доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Сергій Дмитрович Рудишин. Концепція заняття реалізовувалась за принципом QR-коду: як за ключовими поняттями побудувати розгорнуту відповідь на запитання. Вивчення екології через призму основних понять та законів – це як код швидкого доступу до потрібної інформації і, водночас, розвиток критичного мислення. Подібні заняття стануть корисними не лише вступникам, а й майбутнім учителям біології, які зараз проходять педагогічну практику. Долучайтесь і проводьте вільний час з користю для себе.