Вітаємо наших найкращих студентів з перемогою у щорічному конкурсі "Студент року"!

У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся традиційний щорічний конкурс «Студент року 2021». Метою якого є виявлення та підтримка обдарованої й талановитої молоді, стимулювання розвитку її наукового і творчого потенціалу та відзначення кращих студентів університету.
Протягом року студенти демонстрували свою активну життєву позицію, творчі, спортивні та інтелектуальні досягнення.
Конкурс «Студент року - 2021» відкрив імена нових переможців у таких номінаціях: «Наукова робота», «Культурно–масова робота», «Спортивна робота», «Навчальна робота», «Волонтерська робота», «Самоврядний лідер року», «Студент-практикант року», «Громадська робота», «Культурно-просвітницька робота».
? «Наукова робота». Номінанти: Банчукова Дарія (ФПФМО), Білаш Марія (ННІ ПП), Чайка Катерина (ННІ ФІ), Антипенко Аліна (ФДО). Перемогу здобула Антипенко Аліна Володимирівна (ФДО).
?«Навчальна робота». Номінанти: Бандурова Ірина (ННІ ФІ), Курган Кирило (ФПФМО), Гарета Олег (ННІ ПП). Перемогу здобув Курган Кирило Олегович (ФПФМО).
?«Спортивна робота». Номінанти: Поцелуєва Катерина (ФПФМО), Сазонова Марія (ФДО), Самусь Денис (ФТПО), Буракова Анастасія (ННІ ПП), Жула Вадим (ФДО). Переміг Жула Вадим Валерійович (ФДО).
?«Громадська робота». Номінанти: Волик Юлія (ННІ ПП), Понирко Сергій (ФПФМО). Перемогу здобув Понирко Сергій Федорович (ФПФМО).
?️«Культурно-масова робота». Номінанти: Коваленко Аліна (ННІ ПП), Петракова Єлизавета (ФДО), Кандиба Аліна (ФПФМО), Клепець Олександра (ННІ ПП), Зорева Галина (ННІ ФІ). Перемогу здобула Коваленко Аліна Олександрівна (ННІ ПП).
? «Волонтерська робота». Номінанти: Горбач Ауріка (ННІ ПП), Солдаткін Олег (ФПФМО). Перемогла Горбач Ауріка Андріївна (ННІ ПП)
⚡«Студент-практикант року». Номінант: Коваленко Катерина (ФПФМО). Переможцем стала Коваленко Катерина Василівна (ФПФМО).
?«Самоврядний лідер року». Номінант: Антюшко Олександр (ФТПО). Перемогу здобув Антюшко Олександр Сергійович (ФТПО).
✨«Культурно-просвітницька робота». Номінант: Зима Марина (ННІ ФІ). Перемогла Зима Марина Олександрівна (ННІ ФІ).
Бажаємо всім конкурсантам подальших успіхів, наполегливості, творчого запалу, ініціативності, не зупинятися на досягнутих цілях і завжди бути першими! І нагадаємо, що наполеглива праця та любов до справи, яку ти робиш завжди дає результат!
Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка Вами пишається!