У рамках міжнародного стажування у Austro-Ukrainian Institute for Science and Technology Внучков Артур Валерійович (студент 2 курсу факультету природничої та фізико-математичної освіти) та Коненко Віталій Сергійович (асистент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін, аспірант факультету технології та професійної освіти) відвідали Відень (Австрія). Здобувачі прийняли участь у роботі міжнародного симпозіуму  “Future Directions in Chemistry: From Biology to Advanced Materials”, у програмі якого були доповіді вчених із США, Італії, Австрії, Ізраїлю, Німеччини, Нідерландів, Іспанії та Швейцарії. Під час симпозіуму було обговорено передові напрямки роботи науковців світу у галузі хімії та біології. Також була змога познайомитись із системою освіти Австрії.

Крім того, члени делегації відвідали Австрійську академію наук, Віденський технічний університет та прослухали курс лекцій від передових австрійських науковців. Незабутні враження залишились від знайомства із культурою та історією європейських країн під час відвідування визначних місць Відня та Братислави.