30 березня 2021 року студенти факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка (21-Б, 22-Б (ск) групи) разом з викладачем Хроленко М. В. мали змогу долучитися до гостьової лекції із зоології, яку провів Куйбіда Віктор Віталійович – заслужений працівник освіти України, декан факультету фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доктор історичних наук, професор кафедри біології, методології і методики навчання Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.
Лекцію-демонстрацію на тему «Еволюція птахів: внутрішня будова птахів, адаптації систем органів» прочитано одночасно здобувачам освіти 3-х вітчизняних закладів вищої освіти із застосуванням сервісу Microsoft Teams.
Ознайомлення з особливостями внутрішньої будови птахів лектор здійснював на натуральному об’єкті (курка свійська (Gallus gallus domesticus)) за допомогою методу препарування. Цікаво, доступно, на високому науковому рівні Віктор Віталійович демонстрував внутрішні органи птаха, акцентуючи увагу на особливостях їх будови, адаптаціях до польоту. Проблемні питання активізували критичне мислення студентів.
Щиро вдячні Віктору Віталійовичу за обмін досвідом і запрошуємо для подальшої співпраці!