12 березня 2020 року відбулося секційне засідання кафедри біології та основ сільського господарства. Звітна науково-практична конференція викладачів "Сучасні орієнтири педагогічної освіти: традиції, досвід, інновації" окреслила для академічної спільноти нові напрями наукової роботи. Зокрема, викладачі кафедри зосередилися на проблемах формування фахової компетентності майбутнього вчителя біології (проф. Горшкова Л.М.), розвитку креативності в умовах формування дослідницької компетентності майбутнього вчителя біології (доц. Бурчак Л.В.), імплементації європейського досвіду в процес викладання курсу «Ботаніка та мікологія» (асист. Коваль Л.В.), методиці скринінгового оцінювання ступеня ризику виникнення донозологічних зрушень у стані психічного здоров’я студентів (доц. Мегем О.М.), особливостях популяцій рослин льону-довгунця в умовах зміни генетичної структури (доц. Мигун М.П.).

Світлина від Liana Burchak.