Літа, літа! Ви не спиняйтесь, мчіте,

Буденні дні несіть у небуття

Ніщо не вічне, лиш той рідний вчитель,

Що в серці буде жити все життя!

Учитель! Яке ж тільки слово?! Просте і легке. Але скільки змісту закладено в ньому. Учитель…Він – вчить за покликанням; його не можна уявити собі ніким іншим як учителем. Викладання стало його життям, його сенсом, стилем; воно нероздільно зв'язане з ним. І не дивно, що освітянська справа стає у Вчителя вільним мистецтвом, і він на всіх своїх учнів накладає тендітні мотиви свого духу! Як учитель знаходить своє щастя в навчанні, так можна вважати щасливими тих, хто в нього вчиться.

І саме сьогодні студенти ФПФМО подарували своїм викладачам справжнє свято. Лунали пісні, вірші, побажання. Не обійшлося й без конкурсів, розваг, сюрпризів. Було цікаво, драйвово, затишно. Щира подяка усім, хто долучився до організації концертної програми: Кандибі Аліні, Чавлешвілі Нікіті, Коваленко Катерині, Крук Марії, Коломієць Ірині, Лавровій Вікторії, Любовицькій Аліні, Горбачовій Ірині, Єгорову Олександру, Шульзі Лілії. Особлива подяка майстру мильної справи Гончаровій Наталії. Також дякуємо виховному відділу за надану апаратуру і особисто Олександру Валерійовичу Бахмату. Оголошуємо подяку директору районного будинку культури Ланіну Олександру. За чудові фото подяка Сергію Гапонову. Звісно, дякуємо усім студентам, котрі долучилися до проведення свята.