З 12.07.2023 по 14.07.2023 команда факультету природничої і фізико-математичної освіти брала участь у шістнадцятій міжнародній відкритій студентській олімпіаді з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова.

Основна мета проведення олімпіади - це привернення уваги суспільства до інтелектуальних змагань серед студентів, популяризація інтелектуального розвитку та роботи в команді, підвищення професійного рівня молодих фахівців, розвиток міжвузівських зв'язків, а також налагодження особистих контактів між студентами різних міст і країн.

Команда факультету  FPFMO Code Enforcers складалася з Ольги Кухарчук (62ММ, капітан команди), Богдана Бобильова (45Інф), Юрія Русанова (38Інф(ск)). Всі учасники є переможцями цьогорічної факультетської олімпіади з інформатики.

Всі учасники розуміли, що KPI-OPEN – це міжнародна олімпіада високого рівня і змагатися доведеться з командами з технічних університетів, які готують розробників програмного забезпечення. Але після обговорення одностайно прийняли рішення, що перемога не головне, а подивитися на рівень завдань і спробувати власні сили варто.

Цьогоріч в олімпіаді брали участь 168 команд з 4 країн.