Сьогодні (24.11.21) відбулося засідання робочої групи з розробки ОП "Середня освіта (Природничі науки)".
До робочої групи увійшли науково-педагогічні працівники у складі: Бурчак Л.В. – к.п.н., доцента кафедри біології та основ с/г – гарант програми; Кореневої І.М. – д.п.н., доцента кафедри ТМВПД, декана ФПФМО; Хлонь Н.В. – к.п.н., доцента кафедри ТМВПД; Полякової А.С. – к.б.н., старшого викладача кафедри ТМВПД; Кухарчука Р.П. – к.п.н., доцента кафедри фізико-математичної освіти та інформатики, завідувача кафедри фізико-математичної освіти та інформатики; Рябка А.В. – к.п.н., старшого викладача кафедри фізико-математичної освіти та інформатики.
У коло питань, що розглядалися на зібранні входили: аналіз існуючих ОП інших закладів освіти, уточнення переліку нормативних і вибіркових дисциплін навчального плану за циклами підготовки, спрямованість на положення НУШ тощо.