27 травня відбулась II Всеукраїнська студентська інтернет-конференція «Студентський вимір проблем природничо-математичної освіти в контексті інтеграції України до єдиного європейського і світового освітнього простору». Проходила вона в асинхронному режимі (off-line) у зв’язку з оголошеним карантином. Попередньо на сайті Університету можна було ознайомитися з програмою конференції та з електронною версією збірника наукових праць студентів «Альманах «QN», підготованого в рамках проведення цього науково-практичного заходу.

У конференції взяли участь студенти і викладачі Херсонського державного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Глухівського медичного училища, науковці Інституту ботаніки імені М.Г. Холодного НАН України, учні та вчителі шкіл міста і району, а також студенти і викладачі нашого факультету і факультету дошкільної освіти.

Тематика цьогорічної конференції охопила широке коло питань: від проблем генетики і селекції рослин до стану здоров’я учнів і студентів, від історичних постатей у розвитку математики до особливостей фізичних явищ, від традиційних методик викладання дисциплін природничо-математичного циклу до інноваційних підходів, від рідкісних видів флори до ландшафтного дизайну й екологічної освіти.

Заступник декана

з наукової роботи

доц. Хлонь Н.В.