Студенти старших курсів нашого факультету вже давно зрозуміли, яке важливе значення у навчальному процесі має наукова робота. А першокурсники ще тільки починають своє знайомство з нею. І тому для того, щоб познайомити новачків із науково-дослідною роботою, до якої залучені студенти різних спеціальностей нашого факультету, було проведено одне із засідань студентського наукового товариства.

Першокурсники 11-Б, 12-Б, 13-М та 16-Ф груп зібрались 20 лютого 2020 року у 312 аудиторії. Відповідальна за наукову роботу студентів факультету кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Хлонь Надія Василівна розповіла про організацію студентської наукової роботи в університеті і на факультеті, зупинившись детальніше на науковій роботі у позанавчальний час. Участь студентів у гуртках і проблемних групах, олімпіадах і конкурсах наукових робіт, конференціях і виставках, перемоги, призові місця, поїздки до університетів в інші міста, публікації – усе це було висвітлено у презентації, якою супроводжувалась розповідь. Хлонь Н.В. акцентувала увагу студентів на можливостях, які надає наукова робота, а також на необхідності розпочинати науково-дослідну діяльність з перших курсів.

В організації і проведенні засідання допомагали голова Ради студентського наукового товариства факультету Євдокименко Надія і студентський декан Кандиба Аліна.

Побажаємо нашим першокурсникам зробити перші кроки на шляху до наукових звершень!