27 вересня 2019 року відбулось розширене засідання студентського наукового товариства (СНТ) факультету природничої і фізико-математичної освіти. На зібранні були присутні відповідальні за наукову роботу в студентських групах, старости груп, голова відділу навчально-наукової роботи студентського самоврядування факультету. Відповідальна за наукову роботу студентів факультету доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Хлонь Надія Василівна коротко підвела підсумок науковій роботі студентів за минулий навчальний рік і повідомила про зміни у складі Ради СНТ. У зв’язку з тим, що Хаванських Катерина, яка виконувала обов’язки голови Ради СНТ у минулому навчальному році, завершила навчання у бакалавраті і вступила до магістратури на заочну форму навчання, на посаду голови СНТ була запропонована кандидатура студентки 21Б групи Євдокименко Надії.

Голова ради СНТ  Євдокименко Надія, студентка 21Б групи

Усі присутні погодилися одноголосно. Також був розглянутий план роботи СНТ на новий навчальний рік. Із врахуванням деяких пропозицій і уточнень план роботи СНТ, а також список членів Ради СНТ були затверджені. Сподіваємось на подальшу плідну роботу Ради СНТ і бажаємо нових творчих успіхів у наукових дослідженнях усім студентам нашого факультету!