ЗВІТ ПРО РОБОТУ

СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА

факультету природничої і фізико-математичної освіти

за 2016-2017 н. р.

1.Проведені звітно-виборні збори студентського наукового товариства (26 вересня 2016 р.).

2.Розроблений план роботи студентського наукового товариства (затверджений загальними зборами СНТ 26 вересня 2016 р.).

3.Засідання Ради СНТ проводились упродовж року один раз на два місяці.

4.Упродовж року здійснювалась співпраця з Радою молодих учених факультету (організація і участь у круглих столах, конференціях, підготовка і проведення олімпіад).

5.На засідання Ради факультету упродовж року двічі слухалось питання про студентську наукову роботу.

1. Участь у підготовці і проведенні I Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченій 100-річчю з дня народження астрофізика Й. С. Шкловського «Проблеми сучасної астрономії та методики її викладання» (6-8 жовтня 2016 р.).
  2. Допомога в організації III Міжнародної скайп-Інтернет конференції «Сучасні тенденції навчання природничо-математичних та технологічних дисциплін у загальноосвітній та вищій школі» (17-22 жовтня 2016 р.).
  3. Організовано і проведено круглий стіл за участю членів гуртків з біології «Перший крок у науку – 2016» (15 листопада 2016 р.)

8.Разом з Радою молодих учених здійснювалась підготовка проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, математики, фізики (січень 2017 р.).

9.Студентка 32-Б гр. Міськова О. взяла участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології (м. Чернівці). Отримала диплом учасника.

1. Допомога у підготовці студентів до участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

11.Студентки 32-Б гр. Велинська А. і Міськова О. були учасниками II етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (м. Мелітополь). Міськова О. відмічена грамотою за високий рівень знань з ботаніки.

1. Проведено дві презентації науково-дослідної роботи студентів факультету для студентів 1-их курсів і для студентів 2-3-іх курсів факультету (8 і 14 лютого 2017 р.).
  2. Підготовлені і розповсюджені у студентських групах кольорові буклети з інформацією про студентські наукові гуртки і проблемні групи на кафедрах факультету (лютий 2017 р.).
  3. Підготовка і проведення звітної науково-практичної конференції студентів, магістрантів «Наукові дослідження молоді» (11-12 квітня 2017 р.).
  4. Участь у проведенні Днів науки в університеті і на факультеті.
  5. Участь у ІV науково-педагогічних читаннях молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами «The 21 st Century Challenges in Education and Science» (квітень 2017 р.).
  6. Студент магістратури Романчук О. у складі групи викладачів кафедри фізико-математичної освіти та інформатики відвідав базу Радіоастрономічного інституту НАН України в с. Гракове (Харківська обл.) (травень 2017 р.).
  7. Підготований і видрукуваний збірник студентських наукових праць «Альманах»» (випуск 7) (травень 2017 р.).
  8. Упродовж року на сайті факультету висвітлювались усі події, пов’язані зі студентською науковою роботою (у розділах «Новини» і «Наукова робота»).

Відповідальна за наукову роботу

студентів на факультеті

к. п. н., доц. Хлонь Н.В.