Голова наукового сектору студентського активу факультету природничої і фізико-математичної освіти  студентка 32-Б групи Міськова Олена підготувала конкурсну науково-дослідну  студентську роботу з біології за темою «Лікарські рослини  Путивльського Посейм’я».  Результати маршрутних і стаціонарних флористичних досліджень були висвітлені у  доповіді з презентацією, представленими нею  на засіданні комісії   ІІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології, що відбувся 24-26 березня  на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.  Диплом учасника конкурсу, збірник  тез  доповідей конкурсантів,  нові друзі і знайомства, а також   незабутні враження від одного з найкрасивіших міст і університетів України  - нагорода за   наполегливу й кропітку  працю.

Асистент кафедри біології та основ с/г

Коваль Л.В.