24 лютого 2017 року на базі Глухівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Журавка» відбувся семінар завідувачів та методистів ДНЗ «Організація екологічної освіти на сучасному етапі розвитку суспільства». Семінар був присвячений питанням впровадження курсу "Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку " в практику роботи дошкільних навчальних закладів.

В ході семінару присутні ознайомились із результатами піврічної роботи ДНЗ «Журавка» по програмі проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», ознайомились зі особливостями педагогіки емпауерменту, роботою екологічного гуртка «чаівна скринька» дитячого закладу, відкритим заняттям зі старшими дошкільниками «Дарувати радість». Крім того, присутні завідувачі та методисти дитячих садків взяли участь у діловій грі «Рятувати планету легко, а допомагати приємно», в ході якої учасники розробили та презентували виховні заходи екологічного спрямування.

На семінарі доцентом Кореневою І.М. було представлено доповідь «Особливості екологічного сліду України в контексті загальноєвропейських процесів переходу до сталого розвитку». В доповіді було розкрито таке поняття як «екологічний слід», проаналізовано розмір екологічного сліду людства, окремих країн Європейського Союзу, України та розкрито шляхи зменшення розміру екологічного сліду кожної людини. Присутні мали змогу обчислити розмір свого екологічного сліду та порівняти його із середнім значенням екологічного сліду українця та можливостями біосфери до відновлення.