Продовженням заходу, присвяченого студентській науково-дослідній роботі, у якому взяли участь студенти першого курсу (17 січня), стала зустріч зі студентами другого і третього курсів. Під час перегляду презентації присутні ознайомилися зі структурою студентського наукового товариства факультету, напрямами його роботи та досягненнями студентів у науково-дослідній роботі за останні роки.

Велику зацікавленість проявили учасники зустрічі до виступу Голови Ради молодих учених факультету Самілик Валентини Іванівни. Оригінально використовуючи приклади із повсякденного життя, незвично трактуючи прості малюнки та відомі всім казки, вона намагалася довести, що у кожного закладено великий потенціал, але необхідно працювати, бо перемоги не даються задарма. Валентина Іванівна акцентувала увагу присутніх на тому, наскільки важливо розширювати свій кругозір, нагадавши стару відому фразу: «Знання за плечима не носити». Торкаючись, здавалось би, простих речей, вона спробувала показати студентам, що не треба бути кращим за когось, треба бути кращим за себе вчорашнього. І закликала усіх спрямовувати свій потенціал у конструктивне русло.

Голова студентського наукового товариства факультету Міськова Олена розповіла про особисті враження від участі у II турі Всеукраїнської олімпіади з біології, який відбувся у Житомирському державному університеті імені Івана Франка у квітні 2016 року. Її виступ зацікавив присутніх тим, що на олімпіаді панувала дуже доброзичлива атмосфера спілкування між учасниками, а вільний час вони проводили всі разом на екскурсіях, прогулянках містом, у кафе. Олена запросила студентів не боятися випробовувати свої сили у майбутніх олімпіадах.

Відповідальна за НДРС факультету природничої і фізико-математичної освіти Н. В. Хлонь