Качурик Іван Іванович – доктор фізико-математичних наук, професор.

Працює в університеті з 2009 року.
Докторська дисертація «Квантові та ортогональні симетрії у квантовій теорії», захищена в 2003 р., інститут теоретичної фізики НАН ім. М.М. Боголюбова (м. Київ).
Нагороди, відзнаки: нагрудний знак «Відмінник освіти України» № 43879, наказ №192 від 26.04.2000 р.; почесна грамота Академії педагогічних наук України 2009 р.; член Нью-Йоркської Академії Наук; почесний професор Хмельницького національного університету; лауреат (1 премія) обласного конкурсу наукових робіт у номінації «Фундаментальні дослідження» за наукову роботу «Розробка і застосування у фізиці високих енергій і фундаментальних взаємодій теоретико-групових методів» (2005 р., м. Хмельницький); лауреат премії «Вчені та викладачі» Міжнародної наукової фундації (МНФ), 1997 р.; лауреат міжнародного конкурсу науково-дослідних робіт з фундаментальних напрямів у галузях фізики і математики, МНФ, 1994р.
Статті за останні 2 роки:

1. Won Sang Chung, A. M. Gavrilik, I.I. Kachurik, A.P. Rebesh Symmetric Tamm-Dancoff q-oscillator: representation, quasi-Fibonacci nature, accidental degeneracy and coherent states Journal of Physics A: Mathematical and Theoretical 47, 2015
2. Gavrilik A.M. Peculiar form of pseudo-Hermiticity in two-sided deformation of Heisenberg algebra (Abstract) / A.M. Gavrilik, I.I. Kachurik // 15th International Workshop on Pseudo-Hermitian Hamiltonians in Quantum Physics, University of Palermo, Italy, 2015 P. 46

Наукова школа доктора фізико-математичних наук, професора Качурика Івана Івановича